O firmie

FHU "PIERPOL" jest firmą zajmującą się importem i dystrybucją opakowań szklanych, oraz innych produktów stosowanych w przemyśle medycznym, kosmetycznym i chemicznym. Jesteśmy bezpośrednim importerem z krajów Dalekiego Wschodu. Działamy na rynku od 2007 roku.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę maszyn znajdujących zastosowanie w przemyśle kosmetycznym i medycznym, m in. tabletkarki, zatapiarki do ampułek, blistrownice, maszyny napełniająco-zamykające fiolki, młynki, mieszalniki, etykieciarki, granulatory, powlekarki, kapsułkarki, saszetkarki, oraz wiele innych maszyn w konkurencyjnych cenach. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta poszukujemy optymalnego rozwiązania.
Oferujemy również szeroką gamę ampułek, fiolek, korków gumowych, oraz zamknięć aluminiowych i typu flip-off do fiolek, wykorzystywanych w przemyśle medycznym, kosmetycznym, jak również w laboratoriach. Wszystko w konkurencyjnych cenach.
Jesteśmy także bezpośrednim importerem z Chin karboksymetyloskrobi (CMS), służącej m.in. jako płuczka wiertnicza.


Niektóre z dostępnych u nas produktów są stale na naszym magazynie, a to oznacza szybki czas realizacji zamówienia i dostawy towaru do Państwa.

Istnieje również możliwość wykonania ampułek, fiolek, oraz zamknięć według Państwa potrzeb. Dotyczy to różnych systemów otwierania ampułek - OPC lub CBR, różnych kolorów pasków i kropek, znaczników ID itp., pozastandardowych wymiarów fiolek, czy zamknięć w innej kolorystyce lub z logo dostarczonym przez Państwa.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.